Sunn Mustang 1985 India guitarra eléctrica

Sunn Mustang 1985 India guitarra eléctrica

Vendido: June 22, 2024, 12:48 pm

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó a képeken látható kiválló állapotú Sunn Mustang by Fender Stratocaster.
Fender licence gitár, Made in India 1985. Angliai importból..
Mahagóni nehéz tömör test, juhar nyak, Indiai rózsafa fogólap..
A hídnál Seymour Duncan Sh 8 The Invader..Made in U.S.A.
Bundok 100% .tremolókarral Gattor tokkal Szekszárdon kipróbálható,
megvásárolható. 5 húros, aktív basszusgitár csere érdekelhet ebben az árban..
Postázom is az ismert szállító céggel gondossan becsomagolva...
Seymour nélkül is vihető,..úgy olcsóbb..
További szép napot !

Promotion

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
10%
InEar StageDiver SD-3 Clean Bundle
£ 209,111.00

£ 188,200.00

Ver
6%
JBL PRX 418S
£ 320,338.00

£ 301,118.00

Ver
9%
HK Audio Polar 10 MK2 BK Power Bundle
£ 635,854.00

£ 578,627.00

Ver
17%
Accu Stand Pro Event Table Live Bundle
£ 226,747.00

£ 188,200.00

Ver