Stage line TXS-222HD módulo de sonido

Stage line TXS-222HD módulo de sonido

Vendido: March 12, 2024, 4:31 pm

Buscar anuncios activos

Buen estado [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó használt, a képeken látható állapotban lévő Stage Line TXS-222HD vevőegysége, mikrofonok nélkül. Nagypapám használta, vigyázott rá, de mivel nincs meg a doboza, így a teteje és alja karcolódott valamennyire.

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
12%
Ignition Parsifal 500 Tourpack 2in1
1 282 101 Ft

1 128 249 Ft

Ver
8%
RCF SUB 15-AS
450 348 Ft

414 320 Ft

Ver
Shure PSM 900 G7E Bundle

542 418 Ft

Ver
20%
the t.bone Ovid System CC 100
18 363 Ft

14 690 Ft

Ver