Stage line GA1240R combo de guitarra

Stage line GA1240R combo de guitarra

Vendido: May 8, 2020, 7:47 am

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Sziasztok!

Eladó, egy megkímélt állapotú Stage Line 40 W gyakorló kombó.
Fejlesztésképpen egy Crate hangszóró került belé, szépen kiegyensúlyozottan szól vele.

Jellemzők
- 2 csatorna, tiszta és Boost
- közös 3 sávos EQ
- Boost csatornán Presence és shape a közepek és magasak vágásához
- 40 W RMS 4 ohmon, most 16 ohmos hangszóróval érzékenyebb, de kb 20-25 W tud kitekerve leadni.
- Zengető, gyönyörű hangja van

Az állapota újszerű, karc és sérülés mentes, a potik nem recsegnek, a hangszóró is újszerű.
Gyakorló erősítőnek ideális, aki keményebb torzítást szeret annak be kell kalkulálnia kis pedál/multieffekt használatát. ( A Boost inkább overdrive mint distortion, jó nekem EMG-kel azért rendesen szólt)
Ideális választás, mivel a 30 cm hangszóró jobban, teltebben szól a felülete miatt, mint egy 20 vagy 25 cm hasonló kis gyakorló kombóban.

Az árban előreutalás esetén benne van GLS futár ára.

Kérdés esetén állok rendelkezésetekre!

Üdv Ákos.

Special offer

Midas DL32

Midas DL32

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
9%
RCF EVOX J9
£ 476,444.00

£ 433,564.00

Ver
Blackmagic Design ATEM Mini Pro ISO Bundle

£ 188,200.00

Ver
10%
the box pro TP218/1600 A
£ 418,848.00

£ 376,963.00

Ver
Eliminator VF1300 EP Fog Machine

£ 44,890.00

Ver