Squier Stratocaster jávor mástil

Squier Stratocaster jávor mástil

Vendido: September 12, 2019, 9:45 am

Buscar anuncios activos

Mal estado [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Esetleges projekthez eladó egy 2007-es Squier Stratocaster jávor nyak, rózsafa fogólappal, a gyárilag szerelt Die-Cast (2 pin) kulcsokkal. (Menzúra: 25.5˝ / 648 mm) A bundok még menthetők, de mindenképpen síkolni kell, ha nem lesz lecserélve azonnal!

FONTOS: Az egyik rögzítési ponton megrepedt a fa. Ezért nem használtam fel anno. Ez a repedés viszont nem ment tovább, így esetleg javítható ragasztható, ha valaki projektelni akar. Illetve a fejen valami hangjel gányolt ragasztási nyoma található, amit majd el kell távolítani szintén.

Ezeket figyelembe véve és a kulcskészletet is beleszámítva kalkuláltam az árral!

Az árát lealkudtam helyetted, hogy ne legyenek kínos pillanataid… :D

Budapesten, Óbudán, a Kolosy tér közelében lakik.
Csere, beszámítás NEM ÉRDEKEL, csak KP, az ár FIX!
Köszönöm, hogy megnézted.

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
8%
GLP Fusion EXO Wash 30
£ 598,413.00

£ 550,540.00

Ver
Hörluchs Custom Allround HL5300

£ 331,682.00

Ver
9%
Vari-Lite FLX S24 Bundle
£ 737,680.00

£ 671,289.00

Ver
7%
Stairville DJ Lase RGB Pro 2000 Bundle
£ 340,418.00

£ 316,589.00

Ver