Squier Bullet Bognar ST-PRO pickup system guitarra eléctrica

Vendido: April 28, 2025, 9:06 pm

Buscar anuncios activos

Nuevo, abierto
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó új Squier bullet Bognar ST-PRO pickup rendszerrel.Rengeteg hangkarakter.A világon egyedülálló rendszer.
Kérlek, hogy tekintsd meg a további hirdetéseimet is.

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
14%
Smoke Factory Tour Hazer II-S
526 083 Ft

452 431 Ft

Ver
Yamaha MG12 XU

141 500 Ft

Ver
15%
Sennheiser E 906 Cable Bundle
70 941 Ft

60 300 Ft

Ver
12%
Stairville BEL4 Tourpack 6
677 069 Ft

595 821 Ft

Ver