Source Audio L.A.Lady distorsionador

Source Audio L.A.Lady distorsionador

Vendido: October 11, 2025, 12:50 pm

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó a képeken látható Source Audio L.A.Lady, digitális torzító pedál. USB kábelen keresztül mobil applikációval vezérelhető. Sztereo, vagy dupla mono operáció. Kívül-belül jó állapotban. Eredeti dobozával, adapterével. Budapesten átvehető. Foxpost megoldható.

Promotion

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
14%
ChamSys MagicQ Magic DMX Full Dongle
£ 52,198.00

£ 44,890.00

Ver
9%
Fun Generation LED Party Bundle 1
£ 65,055.00

£ 59,200.00

Ver
23%
Ape Labs ApeCoin V2 USB Set of 4
£ 112,208.00

£ 86,400.00

Ver
LD Systems Stinger Sub 18A G3

£ 413,108.00

Ver