Sonicake Vexpress passzív volume és expression pedál pedal de volumen

Vendido: October 14, 2024, 10:35 am

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó egy párszor használt Sonicake Vexpressz passzív hangerő és expression pedál.

Személyesen Budapesten a 13. kerületben lehet átvenni, vagy Foxposttal tudom küldeni a vevő terhére.

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
beyerdynamic M 201 (2023)

131 600 Ft

Ver
29%
the box pro TL Fullstack Bundle
371 494 Ft

263 761 Ft

Ver
Avolites T3 Wing

1 131 645 Ft

Ver
19%
Yamaha QL5
7 373 747 Ft

5 972 735 Ft

Ver