Sennheiser XSW 1-825 A micrófono inalámbrico

Sennheiser XSW 1-825 A micrófono inalámbrico

Vendido: April 27, 2026, 9:56 am

Buscar anuncios activos

Buen estado [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladóvá vált egy megkímélt állapotú Sennheiser XSW 1-825-A típusú vezeték nélküli énekmikrofon szett, amit már nem használunk, ezért megválnék tőle. Kiváló választás énekeseknek, előadóknak vagy rendezvényekre, ahol a megbízhatóság és a kristálytiszta hangzás alapkövetelmény. Vigyázva volt rá, hibátlan működésű.

A készlet tartalma:

-1x SKM-XSW25 Dinamikus kapszulával és kardioid iránykarakterisztikával ellátott kézi adó
-1x EM-XSW1 Diversity asztali vevőegység
-NT 12-5 CW tápegység
-MZQ1 mikrofontartó

Ez a szett az A-sávban (548 - 572 MHz) működik, ami Magyarországon zavarmentes, ebben a tartományban sokkal kisebb a ˝tömeg˝, így nem fog beszaggatni a jel a koncert vagy előadás közepén. Nagy hatótáv, stabilabb kapcsolatot biztosít nagyobb távolságból is, mint a zsúfoltabb felsőbb sávok.

Személyes átvétel és kipróbálási lehetőség Szegeden. Postázni is tudom.

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
23%
HK Audio L3 112/SUB 1800A Basis Bundle
1 044 901 Ft

804 574 Ft

Ver
8%
DiGiCo S31
3 400 170 Ft

3 128 156 Ft

Ver
15%
Varytec Hero Spot 230 Tour Bundle
1 327 352 Ft

1 128 249 Ft

Ver
10%
EV EVOLVE 70 Sub
750 489 Ft

675 440 Ft

Ver