Samick Greg Bennett LSM 70 guitarra eléctrica

Hasonló ajánlat: Samick Greg Bennett CSMJ-13-CE Guitarra electroacústica

Samick Greg Bennett LSM 70 guitarra eléctrica

Vendido: November 10, 2023, 1:17 pm

Buscar anuncios activos

Aceptable [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó egy Samick LSM 70 ,indonèz elektromos gitár.Használható állapotú.de egy festès ráfèrne.Nyak,bundok,húrláb jó állapotú.Elektronika elmegy.Azèrt ennyi.

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
11%
Sennheiser XSW 1-835 B-Band Vocal Set
£ 122,472.00

£ 109,000.00

Ver
12%
Mackie ProFX6v3
£ 61,932.00

£ 54,500.00

Ver
11%
InEar StageDiver SD-5
£ 338,335.00

£ 301,118.00

Ver
13%
Radial Engineering Pro D2
£ 86,310.00

£ 75,090.00

Ver