Presonus PM-2 micrófono de condensador

Presonus PM-2 micrófono de condensador

Vendido: August 13, 2025, 7:43 pm

Buscar anuncios activos

Nuevo, abierto
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó a képeken látható PreSonus PM-2, kismembrános kardioid kondenzátormikrofon-pár. Bontott új. Egy projekt ötlethez vettem, amit soha nem valósítottam meg. Mivel csak a polcon porosodik, vagy 2 éve, úgy döntöttem, eladnám.
Budapesten átvehető. Foxpost megoldható.

- Két illesztett kismembrános kondenzátormikrofon
- Kardioid (vese) iránykarakterisztika
A megfelelő választás többek között akusztikus hangszerek sztereó felvételéhez, overhead mikrofonnak dobokhoz, zenekari felvételhez
- Hangzás alapján összepárosítva
- 3/4-inch-es (19 mm-es), aranyozott kapszula
- Rendkívül könnyű ház a könnyű elhelyezéshez
- Érzékenység: 8 mV/Pa
- Frekvenciaátvitel: 40 Hz - 18 kHz
- Zajszint: 22 dB SPL A-súlyozott
Maximális hangnyomás: 135 dB SPL
- Mikrofontartók és XY elhelyezéshez használható sztereó mikrofontartó sín mellékelve

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
18%
Neutrik NA-2I2O-DLINE
£ 119,146.00

£ 97,700.00

Ver
19%
AKG Perception Live P5s
£ 18,136.00

£ 14,690.00

Ver
Shure PGA98H-XLR

£ 66,900.00

Ver
beyerdynamic TG D57

£ 67,500.00

Ver