Peavey Special Chorus 212 combo de guitarra

Peavey Special Chorus 212 combo de guitarra

Vendido: April 24, 2026, 8:09 pm

Buscar anuncios activos

Buen estado [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Full digitálisra váltás miatt eladó!
Leírás:
Eladó egy megkímélt Peavey Special Chorus 212 gitárkombó. Ez a Transtube technológia csúcsa: 100 Watt teljesítmény, két 12˝-es Peavey Blue Marvel hangszóró és az a híres, kristálytiszta analóg sztereó kórus, ami miatt sokan keresik.
Amit adok mellé:
Eredeti lábkapcsoló ,Chorus és Reverb váltáshoz ( nem gyári tartozék)
Ajándék pedál a Boost funkcióhoz (szólókiemeléshez elengedhetetlen).
2 db gyári tápkábel ( Angol és Európai szabvány)
A tiszta csatornája gyönyörűen kezeli a pedálokat, a torzított csatorna pedig a csöves erősítők dinamikáját idézi. Próbaterembe, fellépésekre, de akár otthoni gyakorlásra is (halk hangerőn is jól szól) tökéletes választás.
Irányár: 115 000 Ft
Szegeden kipróbálható. Csere CSAK!! HEADRUSH FRFR MKII 108 aktív ládára értékegyeztetéssel.

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
14%
Thon Multiflex Roadcase 80
£ 243,488.00

£ 209,400.00

Ver
12%
DAS Audio Vantec-12A
£ 449,807.00

£ 395,830.00

Ver
13%
Avolites T2 USB Interface Bundle
£ 385,582.00

£ 335,456.00

Ver
10%
Laserworld CUBE 1
£ 158,889.00

£ 143,000.00

Ver