Nobels ODR-1 overdrive

Nobels ODR-1 overdrive

Vendido: May 1, 2025, 10:37 pm

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó a fotókon látható Nobels ODR-1 overdrive pedál. 2020-as verzió bass cut mini kapcsolóval.
Csere nem érdekel.
Személyesen átvehető Debrecenben, alkalmanként Budapesten, igény esetén postázom.

Promotion

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
8%
ChamSys MagicQ Compact Connect Bundle
1 004 464 Ft

924 107 Ft

Ver
11%
beyerdynamic DT 73 IE
188 202 Ft

167 500 Ft

Ver
14%
Sennheiser XSW IEM A-Band IE100Pro BK Set
211 860 Ft

182 200 Ft

Ver
Hörluchs Custom Allround Silicon HL6304

410 924 Ft

Ver