NEUTRIK Speakon toldó conector

NEUTRIK Speakon toldó conector

Vendido: July 30, 2020, 9:03 am

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó a képeken látható, jó állapotú 2db Neutrik NL4MMX speakon toldó. Az ár a kettőre vonatkozik.

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
11%
Fischer Amps FA-3E
126 292 Ft

112 400 Ft

Ver
13%
QSC LA108/LS118 Power Bundle
5 463 360 Ft

4 753 123 Ft

Ver
13%
Mackie Thump 118s
281 264 Ft

244 700 Ft

Ver
15%
Ape Labs ApeCoin Tube V2 Grey Bundle
43 871 Ft

37 290 Ft

Ver