Mission Engineering EP-1 BK Expression Pedal pedal

Mission Engineering EP-1 BK Expression Pedal pedal

Vendido: November 28, 2021, 6:46 pm

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó egy makulátlan állapotú Mission Engineering Expression Pedal EP1- BK. Made in USA. Axe-fxII-hez használtam Wah és Whammy pedalként, de Kemperhez is tökéletes!
Mind technikailag mind optikailag kifogástalan állapotban van, alul még rajta van az eredeti fóliája! Csak stúdióban és otthon lett használva! Nem dohányzó közegből. Csere köszi nem érdekel!

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
11%
Behringer P24
68 090 Ft

60 600 Ft

Ver
EV Everse 8

286 401 Ft

Ver
14%
ChamSys MagicQ Magic DMX Full Dongle
52 198 Ft

44 890 Ft

Ver
9%
Fun Generation LED Party Bundle 1
65 055 Ft

59 200 Ft

Ver