Marshall JMD1 cabezal de amplificador de guitarra

Today, 12:06 pm

Buen estado [usado]
EN VENTA
P Laci

Valoración: 100% Positiva (26)

Magyarország

ESPERANDO OFERTA

 
...

Descripción

Megfelelő ajánlat esetén eladó egy patent állapotban lévő Marshall jmd1 csöves fej.

16 klasszikus és modern Marshall erősítő és pedál hangszíneit építették be a JMD:1-be, stúdióminőségű effektekkel együtt. Reverb, 4 féle delay, gate, chorus, phaser, flanger, tremolo. Programozható 6-os lábkapcsoló, MIDI, 28 menthető hangszínbeállítás.
Teljesítmény: 100 W RMS
Digital Pre-Amps: 16
Csövek: 1x ECC83, 4x EL34
Modulation-FX: 4
Delay-FX: 4
Reverb,
Noise gate
Serial / Parallel FX Loop
Lábkapcsolható
MIDI In és Thru
Emulált vonal kimenet
Fejhallgató kimenet
MP3/CD bemenet
Méretek: 750 x 310 x 220

Envío

Opciones de entrega: Recogida en persona

Reseña relacionada

Si tienes experiencia con el artículo anunciado, por favor ayuda a otros y sube una reseña.

Puedes leer todas las revisiones de nuestros miembros aquí »

Contacto

P Laci

Valoración: 100% Positiva (26)

La membresía comienza el: December 27, 2017, 7:33 am
Último inicio de sesión: Today, 5:56 pm

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
20%
the t.bone CC 915
£ 18,363.00

£ 14,690.00

Ver
28%
hearos 22mini UNIFIT
£ 209,028.00

£ 150,500.00

Ver
8%
GLP Fusion EXO Wash 30
£ 598,413.00

£ 550,540.00

Ver
Hörluchs Custom Allround HL5300

£ 331,682.00

Ver