Marshall 8280 Bi-Chorus Valvestate combo de guitarra

Marshall 8280 Bi-Chorus Valvestate combo de guitarra

Vendido: February 4, 2024, 12:49 pm

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Kihasználatlanság miatt eladó angol, 1994-es Marshall 8280 Bi-chorus Valvestate, előfokcsöves gitárkombóm.
Két csatorna, 2x100 W Celestion G12T és külső hangláda csatlakozás.
Gyári lábkapcsolójával adom.
Csere, beszámítás nem érdekel.

Promotion

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
Shure PGA Drumkit 7

238 600 Ft

Ver
Lewitt MTP 5 S

44 890 Ft

Ver
10%
RCF NX985A/8004-AS Power Tower
5 868 909 Ft

5 282 018 Ft

Ver
13%
RCF NX 10-SMA
433 291 Ft

376 963 Ft

Ver