LTD KH 602-LH guitarra eléctrica para zurdos

Today, 5:52 pm

Como nuevo [usado]
EN VENTA
Tóth Attila Kristóf

Valoración: 100% Positiva (3)

Magyarország

£ 1,036.13

 
...

Descripción

--Csere nem érdekel, köszönöm!--
Eladó július 28.-án vásárolt hangszerdiszkontos KH 602 (BALKEZES) gitárom.
Felső kategóriás, Koreában készült LTD gitár. Az EMG Bonebreaker pick up eszméletlen jól szól, mind metálhoz, mindpedig tiszta játékokhoz egyaránt.
Nagyon könnyedén lehet rajta játszani, a Floyd rose 1000 is nagyon jól tartja a hangolást. Én nekem körülbelül havonta egyszer kellett hangolnom.
Nincs kihasználva, ezért szeretném oda adni valakinek, aki örömét leli majd benne. Kiváló állapotban van a hangszer, végig vigyázva volt rá.
Demo:

Envío

Opciones de entrega: Recogida en persona
Lugar(es) de Recogida Posible(s): Budapest

Reseña relacionada

Si tienes experiencia con el artículo anunciado, por favor ayuda a otros y sube una reseña.

Puedes leer todas las revisiones de nuestros miembros aquí »

Contacto

Tóth Attila Kristóf

Valoración: 100% Positiva (3)

La membresía comienza el: June 5, 2023, 11:22 am
Último inicio de sesión: Today, 7:12 pm

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
9%
Seeburg Acoustic Line A3
£ 414,245.00

£ 376,963.00

Ver
14%
Smoke Factory Tour Hazer II-S
£ 526,083.00

£ 452,431.00

Ver
Yamaha MG12 XU

£ 141,500.00

Ver
15%
Sennheiser E 906 Cable Bundle
£ 70,941.00

£ 60,300.00

Ver