LD Systems MEI 100 G2 fülmonitor monitor de oído

LD Systems MEI 100 G2 fülmonitor monitor de oído

Vendido: November 5, 2024, 4:59 pm

Buscar anuncios activos

Buen estado [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó egy LD SYSTEMS MEI 100 G2 fülmonitor rendszer (adó és vevő) korrekt esztétikai, és műszakilag tökéletes állapotban.

Csere nem érdekel. Az ár fix.

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
Behringer WING Rack

527 896 Ft

Ver
LD Systems Stinger 12A G3

270 404 Ft

Ver
beyerdynamic M 201 (2023)

131 600 Ft

Ver
29%
the box pro TL Fullstack Bundle
371 494 Ft

263 761 Ft

Ver