Klotz LaGrange cable de guitarra

Today, 11:29 am

Nuevo, abierto
EN VENTA
AOtto

Valoración: 100% Positiva (4)

Magyarország

£ 21.66
Envío GRATIS

 
...

Descripción

Eladó egy új, csak kicsomagolt (tartalékként volt) KLOTZ LaGrange 4.5m hosszú, pipa-egyenes, aranyozott jackkel szerelt profi gitárkábel ! Bolti ára kb 16-18ezer ft ! - LA-GPR0450- hossza: 4,5 m- kábel színe: fekete- burkolat/hüvely: fém, fekete- csatlakozók: egyenes - pipa- csapok: aranyozott. A LaGrange rendkívül tiszta és egyenletes hangzást biztosít, megtartva a részlethűséget és a kiváló magassági/basszus egyensúlyt mindenféle gitáron és erősítőn. ˝0˝ zaj ! Postázom is kérésre vagy segítek a szállításban Miskolc/Szerencs/T.újváros/Tokaj).

Envío

Opciones de entrega: Recogida en persona

Entrega de Paquete

País de Destino: Hungría

Costo de envío

Envío GRATIS

Reseña relacionada

Si tienes experiencia con el artículo anunciado, por favor ayuda a otros y sube una reseña.

Puedes leer todas las revisiones de nuestros miembros aquí »

Contacto

AOtto

Valoración: 100% Positiva (4)

La membresía comienza el: January 21, 2026, 9:25 am
Último inicio de sesión: Today, 2:53 pm

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
10%
Block And Block DELTA-40 Wind-Up 100kg Bundle
£ 289,294.00

£ 260,365.00

Ver
21%
Behringer Powerplay P2
£ 12,530.00

£ 9,899.00

Ver
17%
QSC KC 12 BK Stereo Bundle
£ 1,494,484.00

£ 1,240,422.00

Ver
11%
Mackie Onyx8
£ 127,753.00

£ 113,700.00

Ver