Kali Audio LP-6 2nd Wave monitor activo

Kali Audio LP-6 2nd Wave monitor activo

Vendido: February 28, 2026, 10:15 am

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Kali Audio LP-6 2nd Wave aktív monitor eladó párban. Az ár a párra vonatkozik. Teljesen újjak tavaly év végén vásároltam őket, de végül passzív monitorokra váltok.

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
15%
the box pro Achat 112 Sub A
£ 132,235.00

£ 112,400.00

Ver
16%
Gator GM-1W EVA Wireless Bag
£ 20,107.00

£ 16,890.00

Ver
6%
Yamaha DM7/Yamaha RIO3224-D3 Bundle
£ 13,904,036.00

£ 13,069,794.00

Ver
18%
the t.bone MB 45 II Bundle
£ 10,568.00

£ 8,666.00

Ver