JOYO Vision pedal

May 11, 2026, 9:04 pm

Como nuevo [usado]
EN VENTA
Sanyi

Valoración: 100% Positiva (45)

Magyarország

19 000 Ft
Envío GRATIS

 
...

Descripción

Eladó a képeken látható 2 csatornás,stereo modulációs effekt.Gyakorlatilag 2 független pedál egy dobozba építve,használhatóak együtt,vagy külön is.Együtt használat esetén az effektek sorrendje felcserélhető.Első gazdás,hibátlan,sértetlen effekt,gyári mindenével.Nekem jó szolgálatot tett,de már nem használom ki,ezért inkább tovább adnám,hátha valaki épp ilyet keres.Időpont egyeztetés után személyesen átvehető,illetve kérés esetén postán is elküldöm, utalás után.Díját állom,benne az árban.

Envío

Opciones de entrega: Recogida en persona
Lugar(es) de Recogida Posible(s): Gyöngyös

Entrega de Paquete

País de Destino: Hungría
Entrega de Paquete, Empresas de Mensajería: Posta

Costo de envío

Envío GRATIS

Reseña relacionada

Si tienes experiencia con el artículo anunciado, por favor ayuda a otros y sube una reseña.

Puedes leer todas las revisiones de nuestros miembros aquí »

Contacto

Sanyi

Valoración: 100% Positiva (45)

La membresía comienza el: October 24, 2010, 1:32 pm
Último inicio de sesión: Today, 10:20 am

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
9%
Showtec Xpression 2000B Beam Bundle
1 205 480 Ft

1 096 987 Ft

Ver
12%
EV ZLX 12P G2 Stereo Stand Bundle
428 367 Ft

376 963 Ft

Ver
Allen & Heath CQ18T

365 643 Ft

Ver
20%
the t.bone CC 915
18 363 Ft

14 690 Ft

Ver