Johnson guitarra eléctrica

Johnson guitarra eléctrica

Vendido: November 8, 2025, 4:41 pm

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Johnson tobacco Les Paul elektromos gitár eladó, új
jazz húr készlettel, igény esetén állvánnyal és Ernie ball vállpántal.

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
beyerdynamic TG D35

33 490 Ft

Ver
6%
DAS Audio EVENT 8x26A/4x115A Bundle
7 944 231 Ft

7 467 577 Ft

Ver
9%
BSS Audio AR133
40 978 Ft

37 290 Ft

Ver
EV Everse 12

410 924 Ft

Ver