JET CITY JCA22h cabezal de amplificador de guitarra

JET CITY JCA22h cabezal de amplificador de guitarra

Vendido: March 16, 2022, 6:08 pm

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó egy kétcsatornás, 20 wattos Jet City JCA22h fej, gyárilag 5 db 12AX7 előfokcsővel és két EL84 végfokcsővel. A típust Mike Soldanóval közösen tervezték, egy Crunch és egy Overdrive nevű high-gain csatorna van benne. A két csatornának közös az eq-ja, de külön Gain és hangerőpotijaik vannak, így tiszta/torz, illetve ritmus/szóló csatornaként is lehet használni őket.

Két kis, könnyen visszaalakítható módosítást végeztem az erősítőn: megfordítottam a házában, mert így szerintem sokkal menőbben néz ki, és a V1 csövet kicseréltem egy kisebb erősítésű TAD ECC82-re, így az én ízlésemnek használhatób a Crunch csatorna, alacsony gainnel szebb lett a tiszta hangja, az Overdrive pedig még mindig bőven elég torz gonosz metálhoz is. Adom hozzá az eredeti csövet is, illetve igény esetén visszacsinálom/megmutatom, hogyan kell.

A Filatorigátnál tudom próbateremben, rendes hangerőn megmutatni.

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
12%
Avolites T1 USB Interface Bundle
£ 111,023.00

£ 97,700.00

Ver
17%
the t.bone DC 1200
£ 44,928.00

£ 37,290.00

Ver
9%
Showtec Xpression 2000B Beam Bundle
£ 1,205,480.00

£ 1,096,987.00

Ver
12%
EV ZLX 12P G2 Stereo Stand Bundle
£ 428,367.00

£ 376,963.00

Ver