Jackson Js32 guitarra eléctrica

Jackson Js32 guitarra eléctrica

Vendido: June 23, 2019, 7:52 pm

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Kb 10* használt, jobb kezes gitárom, kihasználatlanság miatt eladó.

A gitárt anno 150.000 vettem.

Viszont most ebben az árban benne van a tartó, a kotta tartó, a tok és a vállpánt.

A kb 20db (gnr) pengetőről nem is beszélve. 

Info:

˝Elektromos gitár a JS sorozat Dinky sorozatából. A gitár teste nyárból készül. A csavart matt juhar nyakát egy 304,8 és 406,4 mm közötti sugarú amaráns ujjlap biztosítja, a játék tökéletes érzése és 24 jumbo frets. A skála hossza 648 mm. A Floyd Rose Licensed Jackson Double Locking Tremolo, a Jackson Drive Kit és a Jackson Floyd Rose Zero Sleeper 42,8 mm a régi hangoláshoz és intonáláshoz. A hang a HH konfigurációban lévő érzékelőkért felelős. Pontosabban ezek a Jackson High-Output Humbucking modellek a nyakon és a hídon. Az érzékelőket egy 3 állású kapcsoló és potenciométerek vezérlik a Master Volume és a Master Tone számára. Szín: Pavo Purple.˝

A marshall nem eladó, Hatvan, Vácrátót, néha Budapest, Váci út környékén megtekinthető.

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
11%
Ape Labs Neon Tube TourBox 6 PIX
£ 847,533.00

£ 754,304.00

Ver
11%
Varytec Hero Spot 60 Bundle
£ 753,409.00

£ 670,534.00

Ver
8%
Midas M32 Live Case Bundle
£ 1,238,745.00

£ 1,139,645.00

Ver
28%
Audix OMX-E
£ 46,097.00

£ 33,190.00

Ver