Ibanez Iron Label RGIT27FE SBF guitarra eléctrica

Ibanez Iron Label RGIT27FE SBF guitarra eléctrica

Vendido: April 25, 2026, 3:54 pm

Buscar anuncios activos

Buen estado [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Ibanez Iron Label RGIT27FE 7 húros átmenő nyakas gitár, sapphire blue flat színben (matt kék átmenetes, de látszik a fa erezete is) eladó.
Minden eredeti gyári, semmi nem lett cserélve, mert nem kellett semmit cserélni.
Manapság ez kb 400.000 Ft fölött lenne, de nem gyártják.
Minden hardware és elektronika, olyan, mint amit a Prestige modelleken találsz.
Kényelmes nyak, ez egy olyan 7 húros, amit a nyakát megfogva nem gondolnád, hogy 7 húros.
A kisebb sérüléseket igyekeztem fotózni.

· 2016-os modell, nagyon jó minőség, brutális hang.
· Átmenő nitro wizard nyak (neck thru)
· Kőris szárnyak/test
· Juhar/dió 7 részes nyak, carbon fibre erősítés
· Ében fogólap
·EMG 707 pickupok
· Killswitch
· 1db hangerő poti
· 3 állású pickup váltó
· Gotoh locking kulcsok
· Gibraltar Standard II híd
· 9V elemnek külön tartó

Beszámítás csere:
4x12 láda: Mesa, Engl, Marshall, esetleg Harley Benton V30, de írd meg pontosan mid van.
Esetleg Panasonic Lumix GH6, ill. állapottól függően GH5 fényképezőgép.

Kipróbálható a Jumbo Music hangszerboltban, Budapesten, a Soroksári út 16 (Boráros térhez közel) szám alatt, minden hétköznap 11-19 óra között.
Tudok hangmintát küldeni.
Nem postázom, viszont egyeztetés után Budapesten bárhová kiszállítom vagy az M1-es vonalán Mosonmagyaróvárig tudunk találkozni

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
5%
ChamSys MagicQ Mini Connect Bundle
£ 424,607.00

£ 403,377.00

Ver
21%
Mackie Thump 210
£ 124,557.00

£ 98,400.00

Ver
15%
LD Systems MEI 100 G2
£ 94,235.00

£ 80,100.00

Ver
14%
hearos 35 UNIFIT
£ 262,326.00

£ 225,600.00

Ver