Ibanez Artist 2618-12 MIJ guitarra eléctrica de 12 cuerdas

May 12, 2026, 2:27 pm

Buen estado [usado]
EN VENTA
vintageibanez

Valoración: 100% Positiva (10)

Magyarország

£ 1,859.22

 
...

Descripción

Eladó a képeken látható 1981-es japán Ibanez Artist 2618/12 szólógitár, korához képest nagyon szép állapotban. Mindene eredeti, gyári keménytok jár hozzá. Magagóni test, jávor top, jávor nyak, rózsafa fogólap, 22 bund, Super Single hangszedők.
Kérésre küldök további képeket!

Csere, beszámítás esetleg szóba jöhet japán Prestige Ibanez RG vagy AZ modellekre, illetve 90-es években gyártott USA Strat Plus gitárokra.

ibanez.fandom.com

Envío

Opciones de entrega: Recogida en persona
Lugar(es) de Recogida Posible(s): Baja, Szeged, Pécs

Reseña relacionada (1)

Puedes leer todas las revisiones de nuestros miembros aquí »

Contacto

vintageibanez

Valoración: 100% Positiva (10)

La membresía comienza el: December 18, 2015, 4:06 pm
Último inicio de sesión: Yesterday, 6:48 am

Promotion

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
11%
Mackie Onyx8
£ 127,753.00

£ 113,700.00

Ver
14%
Gator GR-4L
£ 56,500.00

£ 48,590.00

Ver
14%
Stairville CLB4 Compact LED Bar 4 Bundle
£ 122,326.00

£ 105,200.00

Ver
22%
Stairville LED Vintage Bowl 50 RGB Bundle
£ 110,769.00

£ 86,400.00

Ver