Headrush FRFR108 altavoz activo

Headrush FRFR108 altavoz activo

Vendido: March 17, 2026, 9:59 am

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Sziasztok!

Eladó kettő darab Headrush frfr108 aktív hangfal. Kitűnő állapotnak örvendenek, tokkal és hálózati csatlakozókkal adom.

Könnyű és irtó nagyot szól, viszont kis hangerőn is tiszta, vastag a hang.
Kitűnő választás modellezők, multieffektek mellé.
Normál üzemmódban kontroll hangfalként is üzemeltethető.

Kifejezetten az erősítő és hangszóró emulációk precíz, lineáris reprodukciójához tervezett szekrénykialakítás, 8˝-os mélynyomó és HF kompressziós meghajtó

Teljesítmény: 2000 watt
Kapcsolók: Ground-Lift, HPF-EQ
Bemenetek: 2 x XLR/6,3 mm-es jack kombináció független hangerőszabályzóval
Direkt kimenet: XLR
Hangszórók láncba kötésének vagy házimozi-keverésnek a lehetősége
Súly: 9,53 kg

Az ár egy darabra értendő.

Csere, beszámítás, alku köszönöm, nem érdekel.

Petőfibányán kipróbálható/átvehető.

Köszönöm, hogy elolvastad!

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
20%
Mackie Thump 115s
283 000 Ft

226 400 Ft

Ver
12%
Botex Controller DMX DC-192 Bundle
162 500 Ft

143 000 Ft

Ver
12%
Ignition Parsifal 500 Tourpack 2in1
1 282 101 Ft

1 128 249 Ft

Ver
8%
RCF SUB 15-AS
450 348 Ft

414 320 Ft

Ver