GraphTech String Saver Classic 10.5mm puente de guitarra

GraphTech String Saver Classic 10.5mm puente de guitarra

Vendido: April 13, 2022, 5:12 pm

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Helló!
Eladó alig használt Graph Tech babák (PG-8220-00), magas minőségű acél blokkban a cég spéci síkosító húrtartó anyaga a problémamentes tremolózás érdekében.
Újszerű, nem vásott, stb.
Player/Standard/USA standard/CP60 Fenderekhez, és gyakorlatilag az összes Squierhez jó, plusz a PRS gitárokhoz.
Adok hozzá extra hernyócsavarokat, hogy bármilyen magasságra be tudd állítani.
Alku, csere, beszámítás nem érdekel.
Foxpost mehet a vevő terhére.

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
12%
Sanken COS-11D-BK EW
£ 142,727.00

£ 125,600.00

Ver
10%
ETC ColorSource 20
£ 795,770.00

£ 716,193.00

Ver
11%
Syrincs D110SP/D18 Basis Bundle
£ 376,492.00

£ 335,078.00

Ver
16%
the t.bone free solo Twin PT 660 MHz
£ 149,524.00

£ 125,600.00

Ver