Gonda Szlovák handmade telecaster guitarra eléctrica para zurdos

Today, 10:57 am

Buen estado [usado]
EN VENTA
reducer75

Valoración: 100% Positiva (12)

Magyarország

£ 324.90

 
...

Descripción

Eladó egy szlovák, kézzel készített balkezes GONDA ​​hangszerkészítő elektromos gitár. A Gonda hangszereket Štefan Gonda hangszerkészítő mester készíti kézzel Szlovákiában. A márka egyedi, prémium minőségű elektromos gitárok és basszusgitárok építésére és javítására specializálódott. Mahagóni test kőrisfa tetővel, juhar nyakkal és 24 érintővel (Gibson mensure). A hangszedők régebbi japán vagy koreai humbuckerek. Nagyon univerzális hangszer, a hangszedők gyönyörűek, és ha szükséges, rendesen harap.

Envío

Opciones de entrega: Recogida en persona

Reseña relacionada

Si tienes experiencia con el artículo anunciado, por favor ayuda a otros y sube una reseña.

Puedes leer todas las revisiones de nuestros miembros aquí »

Contacto

reducer75

Valoración: 100% Positiva (12)

La membresía comienza el: October 12, 2022, 9:39 am
Último inicio de sesión: Today, 10:53 am

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
13%
the box pro TP218/1600 MkIII
£ 302,739.00

£ 263,383.00

Ver
11%
Ape Labs Neon Tube TourBox 6 PIX
£ 847,533.00

£ 754,304.00

Ver
11%
Varytec Hero Spot 60 Bundle
£ 753,409.00

£ 670,534.00

Ver
8%
Midas M32 Live Case Bundle
£ 1,238,745.00

£ 1,139,645.00

Ver