Furman AC-210A E Power Conditioner acondicionador de voltaje de red

Vendido: February 3, 2026, 4:51 pm

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Kihasználatlanság végett eladóvá vált Furman 2 csatornás tápkondícionálóm. Hibátlan állapotban van, csak otthoni használat alatt volt terhelve, nem érte semmilyen különösebb áramkilengés.

Link a termékhez: www.thomann.de

Átvehető Budapesten (XI-XII. kerület előnyben), posta vagy csomagautomata bárhova megoldható.

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
13%
Varytec Giga Bar Pix 8 UV
29 874 Ft

25 990 Ft

Ver
22%
Proel Digipad 8 Case Bundle
144 615 Ft

112 800 Ft

Ver
6%
Yamaha DM7 Case Bundle
10 248 216 Ft

9 633 323 Ft

Ver
20%
LAB Gruppen C 68:4
942 409 Ft

753 927 Ft

Ver