Furch Blue D-SW12 guitarra electroacústica de 12 cuerdas

Furch Blue D-SW12 guitarra electroacústica de 12 cuerdas

Vendido: August 14, 2024, 5:57 pm

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó Furch Blue D-SW12, tömör fából készült (fenyő-dió) 12 húros gitár. Kényelmes, pontos hangszer, K&K hangszedővel, keménytokkal. Balaton északi part - Budapest vonalon átvehető, csere, beszámítás most nem játszik.

Promotion

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
8%
LAB Gruppen IPX 2400
£ 491,363.00

£ 452,054.00

Ver
20%
DBX 286 S
£ 65,500.00

£ 52,400.00

Ver
Yamaha Stagepas 1K MK2

£ 421,714.00

Ver
12%
Flyht Pro Accessory Case 80x60x60 Wheels
£ 166,705.00

£ 146,700.00

Ver