Friedman Small Box overdrive

Friedman Small Box overdrive

Vendido: May 10, 2026, 7:49 pm

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó

Szép állapotú, szinte karcmentes, dobozos Friedman Small Box overdrive pedál.
Plexi in the box.
Vastag, erősítőszerű hang.
3 EQ, Presence, Structure állítási lehetőség, így tökéletesen finomhangolható.
18V-al is hajtható a még teltebb hangért.

Az új ár 60%-ért, így ebből engedni már nem tudok.

Helyileg: Monor, időnként Szeged, Kalocsa.
Posta: ok.
Csere/beszámítás: nem.

Demo

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
Allen & Heath CQ20B

£ 309,042.00

Ver
11%
Neewer Basics GC30C
£ 33,472.00

£ 29,790.00

Ver
10%
TW AUDiO M-SYS-TWO/L3600
£ 3,726,451.00

£ 3,353,806.00

Ver
9%
FBT Mitus 118FSA
£ 828,491.00

£ 753,927.00

Ver