Fractal audio AXE FX II procesador de efectos

Fractal audio AXE FX II procesador de efectos

Vendido: January 8, 2026, 9:13 am

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Tökéletes állapotú Rack-ban használt Fractal Audio Axe FXII Gitár effektprocesszor eladó!

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
18%
dB Technologies DVA K5
511 250 Ft

419 225 Ft

Ver
17%
Vari-Lite FLX S48
1 127 022 Ft

935 428 Ft

Ver
Shure PSM 300 Premium K3E

343 628 Ft

Ver
LD Systems ANNY 8 Grey

160 600 Ft

Ver