Fractal audio AX8 multiefectos

Fractal audio AX8 multiefectos

Vendido: March 28, 2026, 3:21 pm

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó Fractal Audio AX8 pedál. Gitárhoz és basszushoz egyaránt kiváló választás, színpadon és stúdióban is megállja a helyét.

✅ Több száz realisztikus erősítő- és ládaszimuláció ( sok fizetős csomagot is adok mellé pl: Misha cab pack, Andy James,Lee Malia BMTH Pack,
✅ Stúdióminőségű effektek (delay, reverb, chorus, drive, stb.)
✅ Komplex preset- és scene-kezelés
✅ MIDI vezérlés
✅ Masszív, turnéálló kivitel
Állapota kiváló, mindene hibátlanul működik, kijelzője nem karcos. Az alján velcro van, mert boardban tartottam. Csere érdekel Schecter Nick Johnston telecasterre/ Fender Baja tele-re/ Stingray 4-5 húros/ Shure GLXD16+ értékegyzetetéssel.

Kipróbálni Szentendrén lehet stúdiómonitoron vagy 2x12-es gitárládán. Átvehető: BP3.ker/ Szentendre

Promotion

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
22%
Proel Digipad 8 Case Bundle
144 615 Ft

112 800 Ft

Ver
6%
Yamaha DM7 Case Bundle
10 248 216 Ft

9 633 323 Ft

Ver
20%
LAB Gruppen C 68:4
942 409 Ft

753 927 Ft

Ver
11%
Fischer Amps FA-3E
126 292 Ft

112 400 Ft

Ver