Fibenare Classic guitarra eléctrica

Fibenare Classic guitarra eléctrica

Vendido: September 15, 2021, 11:50 am

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó egy Fibenare Classic tobacco sunburst színű megkímélt szoba gitár. 3 rétegű jávor-mahagóni vékony profilú nyak, gotoh kulcsok, kőris test, 24 bund. Karc mentes állapotban, gyári puhatokjával.

Promotion

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
16%
the box pro Achat Mini Bundle
199 405 Ft

167 500 Ft

Ver
50%
Eurolite LED GF-100 Gobo Flower
74 580 Ft

37 290 Ft

Ver
16%
Stairville CLB8 RGBW Compact LED Bar 8
124 881 Ft

104 900 Ft

Ver
10%
Audio-Technica AE 3000 Cable Bundle
112 778 Ft

101 500 Ft

Ver