Fenix ST-20 Stratocaster guitarra eléctrica

Fenix ST-20 Stratocaster guitarra eléctrica

Vendido: April 10, 2026, 4:52 pm

Buscar anuncios activos

Buen estado [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó Fenix ST-20 by Young Chang
1991-es Made in Korea
A gyártási sorozat egyik csúcs modellje.
Kanadai juhar nyak, kaliforniai éger test.
Vastag tőkés, lemez babás tremolo, görgős húrvezető.
Az elektronika cserélve Fender Custom Shop másolatra!
Frissen beállítva, bundok polírozva.
Nagyon kényelmes, alacsony húrnyomás, érett strat hang!
Csere nem érdekel!

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
Dynacord TGX20

£ 5,656,340.00

Ver
7%
RCF SUB 8006-AS
£ 1,618,914.00

£ 1,505,590.00

Ver
11%
Stairville BEL1 Tourpack 6
£ 245,393.00

£ 218,400.00

Ver
Midas M32R Live

£ 761,542.00

Ver