Fender Twinamp combo de guitarra

May 18, 2026, 1:29 pm

Buen estado [usado]
EN VENTA
Bikus

Valoración: 0% Neutral (0)

Magyarország

460 000 Ft

 
...

Descripción

Eladó fender Twinamp 100w csöves gitárkombo 2 csatorna tiszta és torzított rewerb és tremolo csövekben nincs sok munkaóra hátul efektkőr és erősítő (Végfok) és hangfalkimenet lábkapcsolójával és puhatokkal csere kizárolag 1 hangszóróval szerelt kombo lehetőleg csöves de nem feltétel vagy ephiphone flaying V vagy marshall guvnor vagy ibanez pedálok értékegyeztetéssel érdekel.

Envío

Opciones de entrega: Recogida en persona

Reseña relacionada

Si tienes experiencia con el artículo anunciado, por favor ayuda a otros y sube una reseña.

Puedes leer todas las revisiones de nuestros miembros aquí »

Contacto

Bikus

Valoración: 0% Neutral (0)

La membresía comienza el: May 31, 2024, 3:43 pm
Último inicio de sesión: May 18, 2026, 1:28 pm

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
7%
RCF SUB 8006-AS
1 618 914 Ft

1 505 590 Ft

Ver
11%
Stairville BEL1 Tourpack 6
245 393 Ft

218 400 Ft

Ver
Midas M32R Live

761 542 Ft

Ver
17%
Audio-Technica ATW-3255 DF2 In Ear Day Bundle
403 708 Ft

335 078 Ft

Ver