Fender American Standard Telecaster guitarra eléctrica

Fender American Standard Telecaster guitarra eléctrica

Vendido: January 23, 2023, 11:11 am

Buscar anuncios activos

Buen estado [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Sziasztok, eladó 2002/2003-as American standard telecaster.
A gitár az elmúlt 20 évben nálam volt, leginkább stúdióztam vele, mert mikorra meglett álmaim gitárja, már más hangszerek, és a producerkedés kezdett érdekelni. Állapota szuper, Gitárclinic-ben átnézettem, és be lett állítva 10 es húrokkal fél hang le.
Ajándék tok és macskás párna.
Keress bizalommal, kipróbálni Budakeszin lehet, fizetni helyben azonnali utalással.
Ha ki szeretnéd próbálni szeretettel várlak.
Csere nem bocsi.
Szép napot.

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
12%
Mackie ProFX6v3
£ 61,932.00

£ 54,500.00

Ver
11%
InEar StageDiver SD-5
£ 338,335.00

£ 301,118.00

Ver
13%
Radial Engineering Pro D2
£ 86,310.00

£ 75,090.00

Ver
11%
Crown XLS 1502
£ 188,202.00

£ 167,500.00

Ver