Fano Omnis Vintage tuner conjunto de llaves de afinación

Fano Omnis Vintage tuner conjunto de llaves de afinación

Vendido: February 14, 2021, 1:25 pm

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladóvá vált vadonatúj, 1-2 húrkészletet megélt kulcskészlet. Csak azért adom el mert más színűre cseréltem le. Tökéletesen működik, szoros, nem lötyög, a hangolást jól tartja. Csavarokkal és perselyekkel együtt.

Érdeklődni kérem kizárólag e-mailben. Csere-beszámítás köszönöm nem érdekel.
Foxpost megoldható a vevő terhére, vagy személyes átvétel Móvár-Győr vonalon.

Köszi!

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
9%
FBT Mitus 118FSA
828 491 Ft

753 927 Ft

Ver
20%
Swiff Audio WX510 Monitor Wireless System
74 988 Ft

59 990 Ft

Ver
8%
LAB Gruppen IPX 2400
491 363 Ft

452 054 Ft

Ver
20%
DBX 286 S
65 500 Ft

52 400 Ft

Ver