Evans Super Echo SE-780 eco de cinta

Hasonló ajánlat: DAddario Evans Practice Pad ARF-7GM Cojín para tambor

Evans Super Echo SE-780 eco de cinta

Vendido: February 6, 2021, 1:45 pm

Buscar anuncios activos

Buen estado [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó egy Evans Super Echo SE-780 öt fejes szalagos viszhang + rugós reverb effekt gép. 70-es évek végi japán vintage készülék, ritkaság. Simán hozza, amit egy Roland Space Echo tud, sőt annál sokoldalúbb is a rugós reverb és a ˝sound on sound˝ rétegző funkcióval. Igazi ízes, utánozhatatlan hangzás, rögtön erős analóg karaktert kölcsönöz egy digitális mixnek vagy élő előadásnak. Dubos/reggae-s hangzáshoz alapvetés, de bármilyen más stílusban jól használható, gitártól technóig. Gazdag beállítási és bemeneti lehetőségek, vonal és mikrofon forráshoz is. A gép hibátlanul működik, egy kis vintage patinát leszámítva külsőre is szép, megkímélt állapotú. Vadonatúj Ampex master szalag van benne.

Érdeklődés üzenetben. Átvétel személyesen Budapesten vagy a posta is megoldható, írj és megbeszéljük a részleteket.

Promotion

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
10%
TW AUDiO M-SYS-TWO/L3600
£ 3,726,451.00

£ 3,353,806.00

Ver
9%
FBT Mitus 118FSA
£ 828,491.00

£ 753,927.00

Ver
20%
Swiff Audio WX510 Monitor Wireless System
£ 74,988.00

£ 59,990.00

Ver
8%
LAB Gruppen IPX 2400
£ 491,363.00

£ 452,054.00

Ver