Eminence Delta altavoz

Eminence Delta altavoz

Vendido: December 15, 2024, 6:53 pm

Buscar anuncios activos

Buen estado [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó Eminens Delta 1990-es évek 12˝ hangszóró (EVM-12L) 8 Ohm 400W Gitár Basszus hangszóró Egerben bármikor megtekinthető kipróbálható posta futárok a vevő terhére

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
11%
Sennheiser E 935 Stand Cable Bundle
65 281 Ft

58 100 Ft

Ver
14%
Turbosound iQ15B
265 000 Ft

227 900 Ft

Ver
39%
Shure SLXD15 G59
263 443 Ft

160 700 Ft

Ver
12%
Sanken COS-11D-BK EW
142 727 Ft

125 600 Ft

Ver