EBS Reidmar cabezal de bajo

EBS Reidmar cabezal de bajo

Vendido: April 2, 2026, 8:37 am

Effektushurok
4-8 ohmos kimenet
4 sávos EQ Bright szűrővel
250 W RMS / 470 W dinamikus teljesítmény
Az EBS tervezte és fejlesztette Svédországban
Próbálható időegyeztetéssel!
Csere most nem.
www.gear4music.com

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
12%
Sanken COS-11D-BK EW
142 727 Ft

125 600 Ft

Ver
10%
ETC ColorSource 20
795 770 Ft

716 193 Ft

Ver
11%
Syrincs D110SP/D18 Basis Bundle
376 492 Ft

335 078 Ft

Ver
16%
the t.bone free solo Twin PT 660 MHz
149 524 Ft

125 600 Ft

Ver