DTronics DT-01 Roland D50,D550, D-05 Boutique midi vezérlő controlador midi

Vendido: October 18, 2024, 8:58 am

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó keveset használt, tökéletes műszaki és esztétikai állapotú Dtronics DT-01 midi vezérlő Roland D50/550-hez és Boutique D-05-höz. Eredeti dobozával, USB kábellel és 2db midi kábellel adom.

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
23%
Yamaha QL1
4 311 596 Ft

3 319 929 Ft

Ver
36%
Audix OMX-T
51 859 Ft

33 190 Ft

Ver
12%
JBL Eon One Compact Cover Bundle
213 523 Ft

187 900 Ft

Ver
13%
Seeburg Acoustic Line G Sub 1501
606 347 Ft

527 522 Ft

Ver