DIXON 14x6,5-es 1980 timbal

DIXON 14x6,5-es 1980 timbal

Vendido: March 30, 2023, 10:03 am

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó a képen látható vintage 14 x 6,5-es sorszámozott DIXON pergődob, gyári bőrökkel, hibátlan gyűjtői állapotban. Gyártási év: 1980. Súly: 3,7kg. A belső Fast Lock dempfer folyamatosan állítható. Made in Taiwan. Gyönyörű hangú profi hangszer. Polgárdiban kipróbálható. Csomag küldés előre utalással MPL csomag automatába + 1.400.-Ft, házhoz szállítva + 2.300.-Ft feladási díjért, vagy személyesen Székesfehérváron is átvehető. Az ár fix.

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
8%
Mipro MI-58RT
196 413 Ft

180 700 Ft

Ver
15%
Flyht Pro Cable Case 80x40x40 Wheels
74 941 Ft

63 700 Ft

Ver
9%
Mackie Thump 215XT
172 418 Ft

156 900 Ft

Ver
14%
Seeburg Acoustic Line S 10
1 838 440 Ft

1 581 058 Ft

Ver