DeArmond LP Sunburst MC65 guitarra eléctrica

DeArmond LP Sunburst MC65 guitarra eléctrica

Vendido: April 15, 2025, 2:41 pm

Buscar anuncios activos

Buen estado [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Sorszámozott Indonéz LP elektromos gitár fantasztikus hangzással eladó..igazi ritkaság. Black
Cherry Sunburst
Solar Bronze
Tobacco Burst1999
Number of Frets
22
Pickup Configuration
HH

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
12%
Avolites T1 USB Interface Bundle
111 023 Ft

97 700 Ft

Ver
17%
the t.bone DC 1200
44 928 Ft

37 290 Ft

Ver
9%
Showtec Xpression 2000B Beam Bundle
1 205 480 Ft

1 096 987 Ft

Ver
12%
EV ZLX 12P G2 Stereo Stand Bundle
428 367 Ft

376 963 Ft

Ver