DAngelico Deluxe Atlantic keménytokkal guitarra eléctrica

DAngelico Deluxe Atlantic keménytokkal guitarra eléctrica

Vendido: May 26, 2025, 10:34 am

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó egy szinte teljesen új D`Angelico Deluxe Atlantic elektromos gitár, karc-és sérülésmentes állapotban, eredeti papírjaival, gyári keménytokjával, Ernie Ball hevederrel.

Azoknak ajánlom, akik szeretik a Gibson Les Paul gitárok dögösségét, de mégis egy jóval multifunkcionálisabb megoldásra vágynak.

A gitár megfelelő pára mellett, füstmentes lakásban volt tárolva, 1-2 koncerten használtam és főleg stúdióban. A hangja brutál, nem tudtam olyat kérni tőle, amit ne oldott volna meg tökéletesen :) (kávét mondjuk nem főz :P )

Azoknak ajánlom, akik szeretnének egy sokoldalú gitárt, amely mind a színpadon, mind a stúdióban megállja a helyét. A több éves tapasztalatom alapján (2019 óta vannak D`Angelico hangszereim), ez a Deluxe széria kiemelkedően jól sikerült, a famunka, az elektronika, a minőség beleköthetetlen, a felezhető pick up miatt pedig hozza a single coil gitárok összes jó tulajdonságát is.

A hangszer új ára 595.000 Forint, így ennyiért ajándék, hiszen teljesen új állapotban van.

Itt találod a teljes leírást: dangelicoguitars.com

Kipróbálni Gyula, Békéscsaba, Budapest, valamint Nyugat-Magyarországon, Sárvár-Szombathely térségében van lehetőség

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
17%
QSC KC 12 BK Stereo Bundle
£ 1,494,484.00

£ 1,240,422.00

Ver
11%
Mackie Onyx8
£ 127,753.00

£ 113,700.00

Ver
14%
Gator GR-4L
£ 56,500.00

£ 48,590.00

Ver
14%
Stairville CLB4 Compact LED Bar 4 Bundle
£ 122,326.00

£ 105,200.00

Ver