Cort CR 250 TBK guitarra eléctrica

May 14, 2026, 1:54 pm

Nuevo
EN VENTA
Kiss Laci Érd

Valoración: 100% Positiva (39)

Magyarország

ESPERANDO OFERTA

 
...

Descripción

Eladó gyönyörű Cort Les Paul ..azonnal raktáron ,garanciával jó állapotú használt
hangszert beszámítok...
Konstrukció: ragasztott nyak
Test: mahagóni, lángolt juhar furnér tetővel
Menzúra: 24.75˝ (629 mm)
Binding: -
Nyak: mahagóni, vintage C forma
Fogólap: rózsafa, 12˝ Radius(305mm)
Bund: 22 Large (2.7mm)
Berakás: fehér gyöngyház téglalapok
Hangszedő: ClassicRocker-II CR2NS-F & CR2NS-R (H-H)
Elektronika: 2 hangerő, 2 hangszín, 3 állású kapcsoló
Hardver szín: nikkelezett
Híd: Tune-o-matic bridge (BM002) & stop tailpiece
Kulcs: Vintage-style
Húr: D`Addario EXL110(046-010)
Szín: áttetsző fekete (TBK: Transparent black)

Reseña relacionada

Si tienes experiencia con el artículo anunciado, por favor ayuda a otros y sube una reseña.

Puedes leer todas las revisiones de nuestros miembros aquí »

Contacto

Kiss Laci Érd

Valoración: 100% Positiva (39)

La membresía comienza el: December 31, 2010, 12:19 am
Último inicio de sesión: Today, 10:41 am

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
12%
Sennheiser XSW IEM B-Band IE100Pro CL Set
207 045 Ft

182 200 Ft

Ver
beyerdynamic TG D58

63 700 Ft

Ver
19%
Audio-Technica ATW-3255 DF2 Twin Charger Set
697 847 Ft

565 256 Ft

Ver
Shure Beta 56 A

68 400 Ft

Ver