Collings Waterloo WL-14 Scissortail guitarra acústica

May 13, 2026, 10:14 pm

Buen estado [usado]
EN VENTA
g.gitar

Valoración: 100% Positiva (11)

Magyarország

1 187 274 Ft

 
...

Descripción

Eladó egy pár apró sérüléstől eltekintve tökéletes állapotú Waterloo by Collings gitár. Jelenleg több éves várólista, Európában (a kereséseim alapján) jelenleg nincs eladó ilyen hangszer. Természetesen gyári keménytokjával együtt eladó, Zuglóban előzetes egyeztetés után kipróbálható. Videó a konkrét hangszerről:

Envío

Opciones de entrega: Recogida en persona

Reseña relacionada

Si tienes experiencia con el artículo anunciado, por favor ayuda a otros y sube una reseña.

Puedes leer todas las revisiones de nuestros miembros aquí »

Contacto

g.gitar

Valoración: 100% Positiva (11)

La membresía comienza el: January 30, 2014, 1:30 pm
Último inicio de sesión: Yesterday, 5:10 pm

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
11%
Behringer P24
68 090 Ft

60 600 Ft

Ver
EV Everse 8

286 401 Ft

Ver
14%
ChamSys MagicQ Magic DMX Full Dongle
52 198 Ft

44 890 Ft

Ver
9%
Fun Generation LED Party Bundle 1
65 055 Ft

59 200 Ft

Ver