CIOKS AC RIDER fuente de alimentación

CIOKS AC RIDER fuente de alimentación

Vendido: January 3, 2026, 5:12 pm

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó CIOKS power plant. A Márkát nem kell bemutatni :) Tökéleten működik :)

4 DC és 2 AC kimenet
Van hozzá rengeteg kábel ezen kívül rendeltem hozzá kettőt Thomannról, ezeket adom hozzá :)

Átvehető Budapesten, csere, posta most nem, köszi!

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
12%
DAS Audio Vantec-12A
449 807 Ft

395 830 Ft

Ver
13%
Avolites T2 USB Interface Bundle
385 582 Ft

335 456 Ft

Ver
10%
Laserworld CUBE 1
158 889 Ft

143 000 Ft

Ver
17%
the box MA150
85 904 Ft

71 300 Ft

Ver