Carlsbro Sherwood Signature amplificador de guitarra acústica

Vendido: December 1, 2023, 6:41 pm

Buscar anuncios activos

Buen estado [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó egy 2 csatornás 12˝-es hangszóróval rendelkező akusztikus gitár erősítő.
-1 db gitár és 1 db énekmikrofont lehet egyszerre használni rajta.
-Gitár csatorna félparametrikus középpel rendelkezik
-Masteren állítható közös beépített reverb.
-Külön kapcsolható magas hangsugárzó.

Csere/ beszámítás nem érdekel.

Promotion

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
12%
DAS Audio Vantec-12A
£ 449,807.00

£ 395,830.00

Ver
13%
Avolites T2 USB Interface Bundle
£ 385,582.00

£ 335,456.00

Ver
10%
Laserworld CUBE 1
£ 158,889.00

£ 143,000.00

Ver
17%
the box MA150
£ 85,904.00

£ 71,300.00

Ver